تعمير آبميوه گيري

Logo

مرکز تخصصی تعمیر انواع دستگاه های آبمیوه گیری در تهران

دفتر مرکزی: ۸۸۴۶۲۶۰۶-۰۲۱
شمیرانات : ۲۲۱۳۱۹۹۸-۰۲۱
شمال تهران: ۲۲۱۳۴۰۴۸-۰۲۱
غرب تهران: ۴۴۶۴۰۰۱۶-۰۲۱
شرق تهران: ۷۷۱۸۱۹۲۳-۰۲۱
جنوب تهران: ۶۶۸۶۳۰۲۵-۰۲۱

آبمیوه گیری را می توان یکی از محبوب ترین لوازم خانگی دانست. این محصول با تهیه انواع آبمیوه های تازه، به یکی از پرمصرف ترین لوازم در منازل و برخی مشاغل تبدیل شده است. از این رو احتمال خرابی در آن نیز بالا خواهد بود. برخی از این ایرادات به نحوه استفاده کاربران از این دستگاه مربوط شده و برخی دیگر به عواملی چون پایان طول عمر برخی قطعات ربط دارد. به هر حال در صورتی که با خرابی در این محصول روبرو شدید، مركز تعميرات آبميوه گيري در تهران آماده خدمات رسانی در جهت تعمیر این دستگاه می باشد.

چرا موتور آبمیوه گیری داغ می کند؟

یکی از ایرادات این دستگاه، داغ کردن موتور آن است. این ایراد می تواند به دلایلی همچون وجود میوه زیاد در داخل دستگاه، استفاده مدام از این محصول و روشن کردن دستگاه به صورت خالی بروز کند. در غیر این صورت باید قطعاتی چون محور شفت و موتور را بررسی کرده و در صورت نیاز، آنها را تعویض کرد. نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری، با جایگزین کردن قطعات اورجینال به جای این قطعات، کیفیت کار دستگاه بعد از تعمیر را تضمین می کند.

چرا آبمیوه گیری صدای ناهنجار دارد؟

لرزش و صدای ناهنجار در آبمیوه گیری از ایرادات دیگری است که در نمایندگی تعمیر آبمیوه گیری مورد بررسی قرار می گیرد. برای رفع این ایراد باید دلایلی همچون ناهموار بودن سطحی که دستگاه بر روی آن قرار دارد، عدم بالانس بودن دستگاه و همچنین وجود تفاله زیاد در آبمیوه گیری را مورد بررسی قرار داد. البته باید سفت بودن گیره ها نیز بررسی شود. در صورت ادامه داشتن سر و صدای دستگاه می توانید به مركز تعميرات آبميوه گيري در تهران مراجعه کنید تا تکنسین های مجرب این مرکز، دستگاه را در مدت زمان کمی، عیب یابی کرده و تعمیر نمایند.

چرا آبمیوه گیری روشن نمی شود؟

در بررسی این ایراد باید دلایل ساده ای چون قطع جریان برق و ایراد در کابل و دوشاخه بررسی شوند. به جز این موارد ممکن است کلید پاور دستگاه آسیب دیده و یا اتصالات داخلی این محصول، ایرادی داشته باشند. در مورد بررسی این خرابی و تعمیر آبمیوه گیری در نمایندگی تعمیرات این دستگاه، بررسی محافظ الکتریکی مدار و موتور دستگاه نیز در دستور کار قرار می گیرد.

تعمیر تخصصی آبمیوه گیری با الکرا سرویس

الکرا سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات آبمیوه گیری، آماده است تا دستگاه معیوب شما را توسط کادر مجرب خود، عیب یابی کرده و ایرادات آن را به صورت اصولی برطرف کند. این مركز تعميرات آبميوه گيري در تهران به منظور جلب رضایت مشتریان خود، خدمات ویژه ای همچون موارد زیر را در لیست خدمات درج نموده است:

  • تعمیر تخصصی توسط تکنسین های باتجربه
  • ارائه خدمات در کلیه مناطق تهران اعم از شمال، جنوب، شرق و غرب تهران
  • تعمیر در کمترین زمان
  • ارائه خدمات پیک رایگان به منظور دریافت دستگاه معیوب و انتقال آن به محل نمایندگی
  • اولویت تعمیر قطعات به جای تعویض قطعات معیوب
  • ارائه خدمات تعمیرات با هزینه مصوب
  • ضمانت شش ماهه خدمات تعمیرات
تماس