تعمیر اتو بخار مولینکس در تهران

اتو را می توان از پر مصرف ترین تجهیزات خانگی به شمار آورد. این محصول نقش مهمی در آراستگی و مرتب بودن افراد داشته و باعث می شود تا لباس ها دارای طول عمر بالایی باشند. از این رو برندهای تولید کننده این محصولات نظیر برند مولینکس، سعی در تولید اتوهایی با کارایی بالا و کیفیت بی نظیر دارند و توانسته اند در این راه نیز موفق باشند؛ اما با وجود تمامی این تلاش ها باز هم امکان خرابی این دستگاه وجود دارد. در این موارد برای تعمیر اتو باید از نمایندگی تعمیرات اتو مولینکس کمک بگیرید. این مرکز دارای کادری مجرب بوده و تعمیرگاهی مجهز دارد. به این ترتیب، تعمیرات اتو در آن به صورت اصولی انجام خواهد شد.

نکات مهم در نگهداری از اتو مولینکس

قبل از این که به بررسی ایرادات اتو مولینکس و نحوه تعمیر این محصول بپردازیم لازم است نکاتی را که می تواند مانع از خرابی بیش از حد این دستگاه شده و نیاز به تعمیرات را در آن به حداقل برساند بررسی نماییم. از این رو در این بخش این نکات را یادآوری خواهیم کرد تا نیازی به مراجعه به نمایندگی تعمیر اتو مولینکس نداشته باشید.

آموزش تعمیر اتوبخار فیلیپس

این نکات به شرح زیر هستند:

 • سعی کنید اتو را در جایی مناسب قرار دهید تا از افتادن و ضربه دیدن آن پیشگیری شود.
 • در صورت خالی بودن مخزن آب دستگاه از روشن کردن آن پرهیز کنید.
 • تا حد امکان از آب شیر برای پر کردن مخزن استفاده کنید تا رسوب در داخل دستگاه ایجاد نشود.
 • بعد از خنک شدن اتو، سیم آن را جمع کنید تا آسیبی به سیم وارد نشود.
 • از کشیدن اتو بر روی زیپ یا دکمه های لباس خودداری کنید.
 • در صورت خرابی و یا ایراد در عملکرد دستگاه، سریعاً نسبت به برطرف کردن آن اقدام نمایید.
 • از سپردن تعمیرات اتو مولینکس به مراکز غیر مجاز خودداری کرده و از خدمات نمایندگی های مجاز استفاده کنید.

ایرادات رایج در اتو مولینکس

اتو جزو آن دسته از لوازم خانگی به شمار می آید که ممکن است به صورت روزانه مورد استفاده قرار گیرد. از این رو احتمال اینکه با خرابی در آن مواجه شوید بسیار بالا است. البته استفاده مناسب و صحیح از آن می تواند تا حدودی از خرابی این محصول جلوگیری کند؛ اما باز هم کاربران این دستگاه با خرابی های متعددی در این محصول روبرو می شوند. در این حالت برای رفع این خرابی باید از تعمیرکاران نمایندگی تعمیر اتو مولینکس کمک بگیرید.

این تکنسین ها با انواع خرابی هایی که در این دستگاه به وجود می آیند آشنایی داشته و می توانند در مدت زمان کمی آنها را تعمیر کنند. برای این کار کافی است به آدرس نمایندگی تعمیرات اتو در تهران مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین، سفارش تعمیرات را در این مرکز ثبت کنید.

چرا اتو مولینکس حرارت کمی تولید می کند؟

یکی از ایرادات رایج در اتو که نیاز به تعمیر سریع دارد، کم شدن حرارت این محصول است. برای تعمیر اتو مولینکس در این حالت باید ترموستات دستگاه را بررسی کنید. بررسی کنید که تنظیمات اتو را به صورت صحیح انجام داده باشید و درجه حرارت اتو با جنس پارچه، مطابقت داشته باشد. در این حالت باید برای تعمیرات اتو مولینکس، ترموستات را چک کنید، زیرا خرابی این قطعه باعث می شود تا دمای دستگاه به حد کافی بالا نرفته و در نتیجه، اتو کارایی لازم را نداشته باشد. در این حالت با بررسی ترموستات می توان دریافت که آیا این قطعه ایراد پیدا کرده است یا خیر. در اکثر موارد، تعمیرکار اتو مولینکس با تعویض این قطعه، مشکل را برطرف می کند.

عامل دیگری که باعث بروز این ایراد می شود رسوب گذاری در مخزن و منافذ اتو می باشد. برای رفع این ایراد نیز باید از روش های خانگی و یا موادی که برای رفع رسوب مناسب هستند استفاده نمود.

چرا اتو مولینکس بخار نمی کند؟

نمایندگی تعمیر اتو بخار مولینکس در تهران

برخی مواقع کاربران اتو از این مسئله شکایت دارند که اتو گرم می شود؛ اما بخاری از آن خارج نمی شود. در این حالت باید منافذ زیر اتو را بررسی کرد. در قسمت زیرین کف اتو، منافذی تعبیه شده است که از طریق آنها، بخار از دستگاه خارج می شود. چنانچه این منافذ با استفاده از رسوب، مسدود شده باشند بخار اجازه خروج پیدا نمی کند. در نمایندگی تعمیر اتو مولینکس در تهران، تعمیرکاران با استفاده از روش های نوین، این منافذ را باز کرده و رسوب موجود در اتو را رفع می کنند. به این ترتیب در مدت زمان کمی، مشکل دستگاه به راحتی رفع می شود.

چرا اتو مولینکس، نشتی آب دارد؟

یکی از ایرادات رایج اتو مولینکس، نشت آب از آن است. در این حالت، اولین کار برای تعمیرات اتو مولینکس این است که آن را عیب یابی کنید، زیرا باید مشخص کنید که نشتی آب از کدام قسمت است. ممکن است آب از قسمت مخزن، نشت پیدا کند. در این حالت باید ترک خوردگی مخزن و سلامت لاستیک دور آن بررسی گردد. چنانچه مخزن شکسته باشد باید آن را تعویض کنید. در صورتی که لاستیک دور مخزن پاره شده و یا شل شده باشد نیز باید آن را محکم کرده و یا آن را تعویض کنید. به این ترتیب تعمیر اتو مولینکس با موفقیت انجام خواهد شد.

یکی دیگر از عوامل ایجاد کننده این مشکل، ایراد در کفی اتو است. در تعمیرگاه اتو مولینکس برای این که ایراد کفی را برطرف کنند، آن را تعویض می کنند. به این ترتیب مشکل برطرف می شود. البته قبل از این اقدامات باید میزان آب موجود در مخزن و همچنین تنظیم بودن ترموستات را نیز بررسی کنید.

تعمیر تخصصی اتو مولینکس با الکرا سرویس

برای این که ایرادات اتو مولینکس به صورت تخصصی بررسی شود باید از نمایندگی تعمیرات اتو مولینکس تهران کمک بگیرید، زیرا سپردن تعمیرات این محصول به مراکز و یا تعمیرگاه های غیر مجاز باعث می شود تا کیفیت تعمیرات مشخص نبوده و بعد از مدتی با خرابی دوباره در دستگاه مواجه شوید. این در حالی است که تعمیر اتو مولینکس را می توانید به راحتی با مراجعه به الکرا سرویس که نمایندگی تعمیر این محصول در تهران را بر عهده دارد انجام دهید.

از خدمات این مرکز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دسترسی راحت: شما می توانید به آدرس نمایندگی تعمیر اتو مولینکس مراجعه کرده و دستگاه را به صورت حضوری به نمایندگی تحویل دهید. البته در صورتی که شرایط مراجعه را ندارید می توانید به صورت آنلاین و یا تلفنی، سفارش خود را ثبت کنید. در این حالت، پیک نمایندگی به محل شما اعزام شده و دستگاه را تحویل می گیرد. این پیک به صورت رایگان اعزام خواهد شد.
 • تعمیر به صورت تخصصی: کادر این نمایندگی از میان افراد حرفه ای و متخصص انتخاب می شود. از این رو با ساختمان اتو آشنایی کامل داشته و ایرادات را به صورت تخصصی رفع می کنند.
 • تعمیر قطعات به جای تعویض آنها: تعمیرکار اتو مولینکس ابتدا اقدام به تعمیر قطعات معیوب می کند و از تعویض آنها خودداری می نماید. تنها در صورتی که تعمیر آنها امکان پذیر نباشد اقدام به تعویض می کند. در این حالت نیز از قطعات اورجینال استفاده می نماید.
 • تعمیر با هزینه مناسب: هزینه تعمیرات اتو مولینکس در این نمایندگی بر اساس نرخ های مصوب تعیین می شود.
 • ضمانت خدمات: این مرکز، خدمات تعمیر اتو مولینکس را تا شش ماه ضمانت می کند. در این مدت اگر ایرادی در بخش تعمیر شده به وجود آمد، نمایندگی موظف به تعمیر رایگان این دستگاه می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس