تعمیر ماکروفر صنعتی در تهران

 

دسته ای از ماکروفرها در بازار عرضه می شوند که برای مصارف صنعتی طراحی و تولید شده اند. این دستگاه ها در مقایسه با ماکروفرهای خانگی دارای ظرفیت بیشتری بوده و توان آنها بسیار بیشتر است. با توجه به این که در مراکزی چون رستوران ها و کافی شاپ ها از این محصولات استفاده می شود و به همین سبب تعداد دفعاتی که از این دستگاه ها در طول روز استفاده می شود بسیار بیشتر است، در ساخت آنها از قطعات باکیفیت بالا و قدرت زیاد استفاده می شود. این محصولات تأثیر زیادی در سطح درآمد این مشاغل دارند. به همین سبب خرابی این محصولات می تواند خسارت جبران ناپذیری را به آنها وارد کند. از این رو توصیه می شود کاربران این دستگاه ها در استفاده از آنها نهایت دقت را داشته و در صورت خرابی، اقدامات لازم برای تعمیر ماکروفر صنعتی را انجام دهند.

نکات در مهم استفاده از ماکروفر صنعتی

برای استفاده بهینه از این مدل ماکروفرها، تکنسین های نمایندگی تعیمرات ماکروفر صنعتی بر اساس تجربه ای که به دست آورده اند توصیه می کنند تا در استفاده از آنها، کاربران موارد زیر را مد نظر داشته باشند:

  • به هنگام راه اندازی دستگاه باید از تراز بودن آن و مناسب بودن سطحی که دستگاه را بر روی آن قرار می دهید مطمئن باشید.
  • سیم ارث آن را به زمین وصل کنید.
  • محل قرارگیری این دستگاه باید به گونه ای باشد که امکان تهویه هوای آن وجود داشته باشد.
  • این دستگاه به منظور یخ‌زدایی، گرم کردن و پخت غذا طراحی شده و استفاده از آن برای موارد دیگر، موجب خرابی آن خواهد شد.
  • از بسته شدن کامل درب آن مطمئن شوید.
  • حتماً برای قرار دادن غذا داخل آن از ظروف مناسب استفاده کنید.
  • برای نظافت ماکروفر صنعتی از مواد مناسب استفاده شود.
  • نظافت دستگاه باید مهم تلقی شده و به صورت دوره ای انجام شود.

تعمیر ماکروفر اسلامشهر

ایرادات متداول ماکروفر صنعتی

با وجود این که ماکروفرهای صنعتی بر اساس کاربردی که خواهند داشت، به صورت اصولی و با استفاده از قطعاتی با کیفیت بالا ساخته می شوند؛ اما باز هم ممکن است به دلایل مختلفی با خرابی در آنها مواجه شویم. این خرابی ممکن است به قطعات متفاوتی ربط داشته باشد. به همین سبب نیز نحوه عیب یابی و تعمیر آنها با هم فرق دارد. از این رو برای این که تعمیر ماکروفر صنعتی به صورت اصولی انجام شود باید با این ایرادات و نحوه تعمیر آنها آشنا باشید.

بر همین اساس ادامه این مطلب را به بررسی برخی از رایج ترین ایرادات موجود در این دستگاه اختصاص داده ایم:

گرم نکردن ماکروفر صنعتی

همانگونه که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد، اساس کار این دستگاه بر گرم کردن و پختن مواد غذایی است. در صورتی که این فرایند صورت نگیرد قطعاً مشاغل وابسته به آن دچار اختلال می شوند. یکی از دلایلی که باعث می شود تا دستگاه گرم نکند ایراد در ترموستات آن است. ترموستات با کنترل دمای دستگاه، مانع از خرابی قطعات دیگر بر اثر حرارت بالا می شود و دستور خاموشی خودکار ماکروفر را صادر خواهد کرد. چنانچه این قطعه آسیب ببیند مانع از گرم شدن دستگاه شده و کار آن را با اخلال روبرو می سازد. تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماکروفر صنعتی با تعمیر و یا تعویض ترموستات به این خرابی پایان می دهند.

البته به جز آن باید میکروسوئیچی ها نیز بررسی شوند تا مطمئن شوید که درب به خوبی بسته می شود. ایراد در این قطعات منجر به بسته نشدن درب و در نتیجه گرم نکردن دستگاه خواهد شد. مگنترون و دیود نیز از جمله قطعاتی هستند که باید چک شوند. به دلیل این که عیب یابی و تعمیر این قطعات باید به صورت تخصصی صورت گیرد، مراجعه به نمایندگی تعیمرات این دستگاه می تواند بهترین گزینه باشد.

باز نشدن درب ماکروفر صنعتی

باز و بسته شدن صحیح درب ماکروفر صنعتی در گروی عملکرد مناسب میکروسوئیچ های آن است. چنانچه این قطعات آسیب دیده باشند یا از بسته شدن درب جلوگیری می کنند یا مانع از باز شدن آن خواهند شد. در این حالت برای تعمیر ماکروفر صنعتی باید به دنبال تعمیر این قطعات بوده و یا آنها را تعویض کرد.

در برخی مدل های ماکروفرهای صنعتی ممکن است دکمه ای برای باز کردن درب دستگاه تعبیه شده باشد. اگر این دکمه خراب شود مانع از باز شدن درب می شود. در این حالت باید این دکمه را تعویض نمود.

روشن نشدن ماکروفر صنعتی

نمایندگی تعمیر ماکروفر صنعتی در تهران

یکی از مشکلات مهمی که کاربران ماکروفرهای صنعتی با آن روبرو می شوند روشن نشدن آن است. توجه داشته باشید که به هنگام اتصال این دستگاه به پریز برق باید از صحت اتصال آن و همچنین درستی عملکرد پریز مطمئن شوید. اطمینان حاصل کنید که جریان برق در پریز وجود داشته باشد. سپس سراغ کابل و دوشاخه دستگاه بروید. در صورتی که این بخش ها ایرادی نداشته باشند باید قطعات داخلی را بررسی کنید.

در بررسی این قطعات، تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماکروفر صنعتی سراغ قطعاتی همچون مگنترون، ترموستات، میکروسوئیچ ها، خازن و دیود دستگاه می روند. در صورتی که یکی از این قطعات آسیب دیده باشند باید آنها را تعمیر نمود. در غیر این صورت باید قطعات نو را جایگزین آنها کرد. به این ترتیب شاهد برگشت عملکرد دستگاه به حالت سابق خواهیم بود.

تعمیر ماکروفر تکنو

تعمیرات تخصصی ماکروفر صنعتی در الکرا سرویس

توصیه می شود برای تعمیر ماکروفر صنعتی به نمایندگی های مجاز این محصولات مراجعه کنید. الکرا سرویس که نمایندگی تعیمرات این محصول است بهترین گزینه برای این کار خواهد بود. این مجموعه در راستای جلب رضایت مشتریان و همچنین ارائه خدمات مناسب به مشتریان خود، راه های ارتباطی مختلفی چون مراجعه به صورت آنلاین و تلفنی را در نظر گرفته است. شما می توانید به راحتی به این مرکز دسترسی داشته و از خدمات آن بهرمند شوید.

خدمات الکرا سرویس برای تعمیر ماکروفر صنعتی

این نمایندگی در لیست خدماتی که برای ارائه به مشتریان تهیه کرده، خدمات ویژه ای را تعیین نموده است. از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اعزام تکنسین ها به محل

نمایندگی تعیمرات ماکروفر صنعتی برای این که روند تعمیرات را سرعت داده و هزینه های تعمیرات را کاهش دهد تکنسین های خود را به محل اعزام می کند. به این ترتیب، دیگر نیازی به انتقال دستگاه به محل نمایندگی وجود ندارد.

ارائه خدمات به صورت تخصصی

تکنسین های این مرکز با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و تعمیر ماکروفر صنعتی را با سرعت و دقت بالایی انجام می دهند. این افراد با توجه به تجربه ای که دارند ابتدا تمام تلاش خود را می کنند تا قطعه آسیب دیده را تعمیر کنند و تنها زمانی اقدام به تعویض می کنند که مطمئن شوند قطعه معیوب، قابلیت تعمیر ندارد. در این حالت نیز برای تعویض آنها از قطعات اورجینال موجود در واحد فنی این مرکز استفاده می نمایند.

تعمیر ماکروفرهای صنعتی با هزینه پایین

بر خلاف مراکز تعمیراتی دیگر، هزینه تعیمرات در این مجموعه بر اساس نرخ هایی که اتحادیه اعلام کرده است مشخص می شود. به این ترتیب می توان شما را از بابت پایین بودن هزینه ها در این مرکز، آسوده خاطر نمود. شفاف سازی تمامی خدمات و هزینه هر کدام از آنها در فاکتوری که به مشتری ارائه می شود گواه این ادعا است.

ضمانت خدمات ارائه شده

این نمایندگی تعمیر ماکروفر صنعتی با توجه به سیاست هایی که در پیش گرفته است، تمامی خدمات خود را ضمانت می کند. کارت گارانتی این مرکز دارای شش ماه ضمانت می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس