نمایندگی تعمیر ماکروفر گالانز در تهران

 

در دنیای پیشرفته امروز، با توجه به مشغله فراوان و زمان اندک برای خانواده ها، شیوه آشپزی نیز دچار تغییرات فراوانی شده است. این تغییرات با آمدن لوازم جدید آشپزخانه، باعث سریع و آسان شدن کار آشپزی می شود. یکی از لوازم آشپزخانه که بسیار مورد استقبال خانواده ها قرار گرفته، ماکروفر می باشد. از میان برندهای مختلف تولید ماکروفر، می توان به برند گالانز اشاره کرد. این برند توانسته است با تولید ماکروفرهای باکیفیت، نظر مشتریان خود را جلب کند؛ اما ماکروفرهای گالانز نیز همانند تمام وسایل الکتریکی دیگر می توانند تحت تأثیر عوامل مختلف دچار ایراد شوند. کاربران این محصولات همواره این نگرانی را دارند که در این شرایط باید چکار کنند؟ در ادامه این مطلب، شما را با برخی از ایرادات رایج این دستگاه و نحوه تعمیر ماکروفر گالانز، آشنا می کنیم.

علت روشن نشدن ماکروفر چیست؟

روشن نشدن ماکروفر، جزو ایراداتی است که باید خیلی سریع مورد بررسی و عیب یابی قرار بگیرد؛ زیرا در غیر این صورت امکان دارد این خرابی وسیع تر شده و خرابی های بیشتری را ایجاد کند. برای برطرف کردن این ایراد، ابتدا دو شاخه و کابل دستگاه را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که ایراد از این بخش ها نبود باید به سراغ قطعات داخلی دستگاه بروید.

ایراد در ترموستات، ترانس ولتاژ بالا، سوختن دیود و خازن ها می تواند از جمله ایراداتی باشد که موجب این خرابی می شود. توجه داشته باشید که این قطعات ساختمان حساسی دارند؛ بنابراین بهتر است تعمیر و یا تعویض آنها را به دست تکنسین های ماهر نمایندگی تعمیرات ماکروفر گالانز بسپارید.

علت سر و صدای زیاد ماکروفر چیست؟

یکی دیگر از ایراداتی که باعث مراجعه کاربران این دستگاه به نمایندگی تعمیرات شده است ایجاد سر و صدای زیاد توسط دستگاه می باشد. این ایراد زمانی به وجود می آید که دستگاه را روی سطح شیب دار قرار داده باشید. در این حالت دستگاه هنگام کار کردن، سر و صدا ایجاد خواهد کرد.

از دیگر عواملی که باعث بروز این مشکل می شود می توان به عدم قرارگیری صحیح سینی داخل ماکروفر اشاره کرد. اگر سینی گردان به درستی در جای خود قرار نگیرد به هنگام چرخش، سر و صدا ایجاد خواهد کرد. از دیگر عوامل خرابی که باید برای رفع آن با نمایندگی تعمیر ماکروفر گالانز، تماس بگیرید می توان به شکستن فن موتور اشاره کرد، زیرا در صورت شکستن، این قطعه باید توسط تکنسین ماهر تعویض شود.

تعمیر ماکروفر صنعتی

علت انتشار دود توسط ماکروفر چیست؟

از ایرادات رایج دیگر در هنگام کار با ماکروفر، ایجاد دود توسط دستگاه است. در اغلب موارد این اشکال به علت عدم استفاده صحیح از ماکروفر رخ می دهد. هنگامی که بعد از استفاده دستگاه، آن را تمیز نکنید، چربی ها و مواد غذایی باقی مانده درون ماکروفر به علت حرارت بالا، سوخته و ایجاد دود می کنند؛ بنابراین توصیه می کنیم پس از هر بار استفاده از ماکروفر، حتماً محفظه داخلی آن را تمیز کنید.

البته امکان دارد این دود ناشی از سوختن موتور، ترانس ولتاژ بالا، دیود و یا خازن باشد؛ بنابراین اگر دستگاه شما تمیز است بهتر است با نمایندگی تعمیرات ماکروفر گالانز تماس بگیرید. تکنسین های این مرکز در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام شده و مشکل دستگاه شما را برطرف می کنند.

علت نچرخیدن سینی چرخان ماکروفر چیست؟

تعمیر ماکروفر گالانز در تهران

از دیگر ایراداتی که ممکن است برای ماکروفر ایجاد شود، نچرخیدن سینی گردان دستگاه می باشد. نچرخیدن سینی باعث عدم پخت مناسب غذا می شود و در نهایت، سبب می شود تا غذایی با کیفیت بسیار نامطلوب در اختیار داشته باشید. این خرابی ممکن است به علت بزرگ بودن ظرف و یا زیاد بودن حجم غذا بر روی سینی ایجاد شود.

علت دیگری که برای رفع آن باید دستگاه توسط تکنسین های نمایندگی تعمیر ماکروفر گالانز مورد بررسی قرار بگیرد شکستن کوپلینگ دستگاه می باشد. کوپلینگ، قطعه ای مابین سینی و موتور است که با انتقال قدرت موتور به سینی، موجب چرخش آن می شود. در صورت شکستن، این قطعه را باید تعویض کرد.

علت جرقه زدن ماکروفر چیست؟

یکی دیگر از مشکلاتی که حین کار کردن با ماکروفر با آن مواجه می شوید مشاهده جرقه درون دستگاه می باشد. در اکثر مواقع،جرقه زدن به علت قرار دادن ظروف آلومینیومی و یا فلزی درون ماکروفر به وجود می آید. در این حالت به علت برخورد امواج به این ظروف، جرقه ایجاد می شود.

توصیه می شود هیچ گاه از ظروف فلزی و ظروفی که دارای دسته چوبی هستند درون ماکروفر استفاده نکنید. این اشتباه ممکن است حتی منجر به آتش سوزی نیز بشود. در صورتی که این جرقه زدن ادامه داشته باشد، حتماً با نمایندگی تعمیرات ماکروفر گالانز تماس بگیرید تا تکنسین های این مرکز با حضور در محل به صورت مجهز نسبت به برطرف کردن این ایراد، اقدام کنند.

علت روشن نشدن لامپ ماکروفر چیست؟

درون محفظه ماکروفر، لامپی وجود دارد که به وسیله آن می توان مراحل پخت غذا را مشاهده کرد. اگر در حین کار با دستگاه متوجه شدید لامپ روشن نمی شود لازم است بررسی کنید که لامپ نسوخته باشد. اگر لامپ دچار سوختگی نشده باشد، احتمال دارد اتصالات دستگاه دچار ایراد شده باشند. برای عیب یابی و تعمیر دستگاه در این شرایط، بهتر است با نمایندگی تعمیر ماکروفر گالانز تماس حاصل فرمایید تا تکنسین های این مرکز با جایگزین کردن قطعات اورجینال، ایراد دستگاه شما را برطرف کنند.

علت خاموشی ناگهانی ماکروفر چیست؟

یکی از مشکلات دیگری که کاربران این دستگاه از ان ناراضی هستند، خاموشی ناگهانی دستگاه می باشد. برای عیب یابی این ایراد، بهتر است با علت های بروز این مشکل آشنا شوید. یکی از عوامل ایجاد این ایراد، از کار افتادن کلید دستگاه می باشد. از دیگر عوامل ایجاد این ایراد می توان به خرابی ترموستات ماکروفر، اشاره کرد. همچنین باید برد و خازن دستگاه نیز مورد بررسی قرار بگیرند. در صورت خرابی صفحه کلید، امکان دارد کلیدها به درستی عمل نکرده و دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شود. در صورت بروز این مشکلات، حتماً با نمایندگی تعمیرات ماکروفر گالانز تماس بگیرید. تعمیرکاران این مرکز با مهارتی که در عیب یابی و تعمیر آن دارند، مشکل را برطرف خواهند کرد.

تعمیر ماکروفر بلانزو

آشنایی با الکرا سرویس، نمایندگی تعمیرات ماکروفر گالانز

الکرا سرویس، یکی از بهترین و با سابقه ترین مراکز تعمیراتی ماکروفر می باشد. این مرکز توانسته با خدمات ویژه، جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد کرده و رضایت مشتریان را جلب کند. همچنین الکرا سرویس با داشتن تکنسین های با تجربه که رفتار حرفه ای دارند، تعمیر قطعات را به تعویض آها برتری می دهد. این نمایندگی در صورت استهلاک بیش از حد قطعات، آنها را با قطعات اورجینال تعویض می کند تا کارایی دستگاه افت پیدا نکند.

از دیگر امتیازاتی که الکرا سرویس به عنوان نمایندگی تعمیر ماکروفر گالانز در اختیار مشتریان خود قرار داده است، اعزام تکنسین های با تجربه به محل مورد نظر مشتری می باشد تا دیگر نیازی به انتقال دستگاه نباشد. یکی دیگر از ویژگی های برجسته این نمایندگی، سهولت در ثبت سفارش کاربران است. به این صورت که شما در صورت لزوم می توانید به صورت تلفنی و یا آنلاین سفارش خود را ثبت کرده و در اسرع وقت، خدمات مورد نظر را دریافت کنید.

ارائه خدمات در این نمایندگی به صورت ضمانتی می باشد. این ضمانت به مدت شش ماه اعتبار داشته و در صورت خرابی مجدد قطعه، توسط نمایندگی تعمیرات ماکروفر گالانز به صورت رایگان تعمیر یا تعویض خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس