نمایندگی تعمیرات فوما در تهران

 

فوما یکی از برندهای مطرح در زمینه طراحی و تولید انواع سولاردام و ماکروفر می باشد. این برند برای این که سطح کیفیت محصولات خود را افزایش داده و مشکلات و نیازهای کاربران را پاسخ گو باشد در ساخت محصولات خود از فناوری های روز دنیا استفاده می کند. تمامی قطعات موجود در آن از بهترین ها بوده و به همین دلیل نیز عملکرد این دستگاه مورد قبول تمامی کاربران می باشد. با توجه به این ویژگی ها، باید خرابی در آن را جدی شمرده و اقدامات لازم در جهت تعمیر ماکروفر و سولاردام فوما را انجام داد. برای این که از کیفیت تعیمرات و عملکرد دستگاه بعد از تعمیر مطمئن باشید بهتر است به نمایندگی تعمیرات فوما در تهران مراجعه کنید. این مرکز به دلیل این که نمایندگی سولاردام فوما و ماکروفرهای آن را دارد از خدمات خود در جهت تعمیرات استاندارد این محصولات استفاده می کند.

ویژگی های نمایندگی تعیمرات ماکروفر و سولاردام فوما

نمایندگی تعمیرات ماکروفر فوما دارای تجربه و سابقه زیادی در زمینه تعمیرات این دستگاه بوده و خدمات خود را با کیفیت بالایی به مشتریان ارائه می دهد. در صورتی که سولاردام و یا ماکروفر شما معیوب شده باشد می توانید به صورت تلفنی و یا آنلاین به این مجموعه مراجعه کرده و درخواست خود برای تعمیر این دستگاه ها را ثبت کنید. به این ترتیب، تکنسین ها در سریع ترین زمان ممکن و با دقت بالایی، اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

کاربران ماکروفر و سولاردام فوما با توجه به ویژگی هایی که این مرکز دارد، استقبال بی نظیری از خدمات آن کرده و رضایت حداکثری از نحوه ارائه این خدمات دارند. از جمله خدمات ارائه شده در این نمایندگی به مشتریان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برخورداری از کادر حرفه ای و متخصص

کادر فنی این مرکز از میان تعمیرکاران حرفه ای و دارای سابقه بالا انتخاب شده اند. این افراد با ساختمان سولاردام و ماکروفرهای این برند آشنایی کامل دارند و قطعاتی که در ساختمان این تجهیزات به کار رفته اند را به خوبی می شناسند. از این رو در سریع ترین زمان ممکن، دستگاه را عیب یابی می کنند. تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات فوما در تهران بر اساس تجربه ای که به دست آورده اند، تعمیر این قطعات را بر تعویض آنها ارجحیت داده و تنها در صورتی که قطعات معیوب قابل تعمیر نباشند، آنها را تعویض می کنند. برای این کار نیز از قطعات اصل استفاده می نمایند.

ارائه خدمات تعمیرات در محل و منزل

تکنسین های نمایندگی سولاردام فوما برای این که هزینه های مشتری افزایش پیدا نکرده و در یافتن مرکزی مطمئن برای تعیمرات دچار مشکل نشوند، خدمات خود را در محل ارائه می کنند. آنها با تجهیزات کامل در محل حاضر شده و اقدامات لازم را انجام خواهند داد. به این ترتیب نیازی به انتقال دستگاه به محل نمایندگی نبوده و می توانید بر نحوه عملکرد تعمیرکاران نظارت کامل داشته باشید.

ضمانت خدمات تعمیرات

یکی از ویژه ترین خدماتی که در این مجموعه به مشتریان ارائه می شود ضمانت خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد. خدمات تعمیراتی که در این مجموعه به مشتریان ارائه می شود تا شش ماه ضمانت خواهد شد. شما با در دست داشتن برگه گارانتی ارائه شده از سوی این مرکز می توانید در صورت ایراد در بخش تعمیر شده به نمایندگی تعمیرات فوما در تهران مراجعه کرده و از خدمات رایگان آن بهرمند گردید.

شفاف سازی هزینه های تعیمرات

نمایندگی تعمیرات Fuma در تهران

این مرکز به دنبال ایجاد اعتماد دو طرفه میان نمایندگی و مشتریان است. از این رو تمامی هزینه های تعمیرات را برای مشتریان شفاف سازی می کند. در این نمایندگی، هزینه ها بر اساس آنچه از سوی اتحادیه اعلام شده است تعیین می شود؛ بنابراین می توان این اطمینان را به مشتریان داد که هیچ هزینه اضافی در نمایندگی سولاردام فوما از مشتری دریافت نمی شود. در ضمن خدمات و هزینه هر کدام از آنها در فاکتوری قید شده و در پایان کار به مشتری ارائه خواهد شد.

ایرادات رایج در ماکروفر و سولاردام فوما

ماکروفرهای و سولاردام های فوما به دلیل ساختاری که دارند ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلفی دچار ایراد شوند. دلیل بروز هر کدام از خرابی و نوع قطعه و یا قطعاتی که در این فرایند آسیب می بینند بسیار متفاوت است. با توجه به این مسئله باید با ایرادات رایج در این محصول آشنایی داشته باشید تا بتوانید در برخی موارد، این دستگاه ها را تعمیر نمایید.

تعمیر ماکروفر تکنو

روشن نشدن ماکروفر و سولاردام فوما

یکی از ایرادات رایج در این دستگاه ها که مراجعه کنندگان به نمایندگی تعمیرات فوما در تهران، از آن شکایت دارند روشن نشدن این دستگاه ها است. به منظور رفع این ایراد باید ابتدا گزینه های ساده تر بررسی شوند. از جمله این که آیا جریان برق برقرار است یا نه و این که پریز، دوشاخه و کابل دستگاه سالم هستند یا خیر. بعد از آنها باید قطعاتی چون ترموستات، میکروسوئیچ های درب، مگنترون، خازن و دیود و ترانس ها بررسی شوند.

برای این کار باید از تکنسین های نمایندگی تعیمرات ماکروفر فوما کمک بگیرید، زیرا این قطعات دارای ساختار حساسی بوده و در صورت بروز یک اشتباه کوچک ممکن است خرابی های بزرگتری به وجود آید. این در حالی است که این تکنسین ها به دلیل مهارت و تجربه ای که دارند می توانند این قطعات را به سرعت و با کیفیت بالایی تعمیر کرده و در صورت نیاز آنها را با قطعات اصل، تعویض کنند.

جرقه زدن ماکروفر و سولاردام فوما

از دیگر خرابی هایی که ممکن است کاربران این دستگاه ها با آن مواجه شوند جرقه زدن این دستگاه ها است. به هنگام مواجهه با این خرابی باید سریعاً دستگاه را خاموش کرده و آن را از برق خارج کنید و با نمایندگی سولاردام فوما تماس بگیرید، زیرا این احتمال وجود خواهد داشت که دستگاه آتش گرفته و در بدترین شرایط، حتی موجب ایجاد خطرات جانی شود.

تعمیر ماکروفر توکار لتو

از دلایل ایجاد این خرابی می توان به کثیفی دستگاه و استفاده از ظروف نامناسب اشاره کرد. از این رو تکنسین های نمایندگی تعمیرات فوما در تهران، ابتدا این موارد را بررسی می کنند. اگر بعد از استفاده از این محصول، داخل آن را تمیز نکنید به دلیل تجمع خرده مواد غذایی و ذرات چربی ممکن است با ایجاد این جرقه ها مواجه شویم. استفاده از ظروف و فویل های آلومینیومی نیز موجب بروز این اتفاق می شود. هرگز از این ظروف در ماکروفر و سولاردام استفاده نکرده و داخل آن را تمیز کنید.

اگر دلیل جرقه های دستگاه به این موارد ربط نداشت باید قطعات داخلی چون مگنترون، ترانس ولتاژ بالا، فیلتر و پایه های پلاستیکی و دیواره های داخلی دستگاه بررسی شوند تا وجود ایراد در یکی از قطعات داخلی آن مشخص شده و اقدامات لازم انجام گیرد.

تعمیر ماکروفر مجیک

خاموشی ناگهانی سولاردام و ماکروفر فوما

چنانچه ماکروفر یا سولاردام فومای شما پس از روشن شدن به صورت ناگهانی خاموش می شود باید دلیل آن را در میکروسوئیچ ها، برد دستگاه، ترانس ولتاژ بالا، ترموستات و صفحه کلید آن جستجو کرد. تکنسین های نمایندگی تعمیرات فوما در تهران این قطعات را می شناسند و به سرعت می توانند تعیین کنند که ایراد به کدام قطعه مربوط می شود. از این رو می توانند اقدامات لازم برای تعمیر آنها را انجام داده و در صورت نیاز، قطعه معیوب را با استفاده از قطعات اورجینال، جایگزین کنند. به این ترتیب بعد از تعمیر دستگاه، شاهد افت راندمان کاری دستگاه نیز نخواهیم بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس