تعمیر ماکروفر بلانزو در تهران

 

امروزه ماکروفر‌ها به دلیل کاربرد آسان، عدم اشغال فضای زیاد در آشپزخانه، استفاده‌ های متنوع و حالات پخت گوناگون، جایگاه ویژه ای را در آشپزخانه‌ ها پیدا کرده‌ اند. به طوری که کمتر خانه ای را می توان یافت که در آن دستگاه ماکروفر وجود نداشته باشد. در میان انبوهی از برند‌ها و تولیدات مختلف، ماکروفر بلانزو به دلیل کیفیت بالا می تواند یکی از بهترین گزینه های مشتریان برای خرید باشد. علیرغم کیفیت بالایی که ماکروفر بلانزو دارد، باز هم ممکن است که بنا به دلایلی دچار ایراد و خرابی های گوناگون شود. در این مقاله، انواع خرابی‌ هایی که ممکن است در این دستگاه رخ دهند را به شما معرفی کرده و راه‌حل های لازم جهت تعمیر ماکروفر بلانزو را توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

چرا دستگاه روشن نمی‌شود؟
این مشکل معمولاً ناشی از عدم اتصال صحیح دستگاه به برق است. برای رفع این مشکل، اتصال دوشاخه دستگاه به پریز برق را بررسی کنید. گاهی ممکن است که همین اتصال ساده به درستی انجام نشده‌ باشد. در غیر این‌ صورت مطمئن شوید که خود پریز برق سالم است. چون این امکان وجود دارد که ایراد از پریز بوده و خود دستگاه سالم باشد. به این منظور، دستگاه را به پریز دیگری متصل کرده و دوباره آن را امتحان کنید. در این مواقع، دستگاه شما نیازی به تعمیر ندارد.
در صورتی که مشکل حل نشد، ممکن است اتصالات داخلی دستگاه دچار قطعی شده‌ باشند، دکمه پاور ماکروفر دچار خرابی یا سوختگی شده ‌و یا اینکه سیم کشی های داخلی ایراد ایراد پیدا کرده باشند. در چنین وضعیتی بهتر است که دست از تعمیر دستگاه بردارید و تعمیر آن را به دست تکنسین های ماهر و کارآزموده نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلانزو بسپارید.

چرا دستگاه غذا را خوب گرم نمی‌کند؟
یکی از پرتکرارترین ایراداتی که برای کاربران پیش می آید، همین مشکل است. دلیل اصلی این ایراد می تواند تنظیم نادرست درجه حرارت دستگاه باشد. اگر شما نتوانید درجه حرارت ماکروفر را به درستی تنظیم کنید، غذا درون دستگاه یا به خوبی نمی پزد و یا می سوزد. توصیه ما برای جلوگیری از این ایراد، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای دستگاه است که بررسی نکات آن می تواند برخی از مشکلات شما را رفع کند.

تعمیر ماکروفر صادقیه

مورد دیگری که می تواند باعث گرم نشدن غذا توسط ماکروفر شود، خرابی فن تهویه دستگاه می باشد. در صورت بروز این مشکل باید تعمیر دستگاه را به یک فرد متخصص بسپارید. پیشنهاد ما به شما، تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر بلانزو می باشد.

چرا دکمه های ماکروفر کار نمی کنند؟

دکمه های ماکروفر بلانزو بر روی پنل نمایشگر آن قرار دارند. اگر مشاهده کردید که دکمه های نمایشگر دستگاه شما کار نمی کنند، ماکروفر را خاموش کرده و روشن کنید. در این صورت اگر دکمه ها کار کردند شاید خرابی مقطعی بوده است و مشکل قابل حل است. در این حالت سوکت و اتصالت دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

اگر ایراد برطرف نشد باید برد دستگاه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز، تعویض شود. لازم به ذکر است که برد، قطعه بسیار حساسی است؛ بنابراین بهتر است برای تعمیر آن با نمایندگی تعمیرات این محصول تماس بگیرید.

چرا سینی چرخان ماکروفر نمی چرخد؟

نمایندگی تعمیر ماکروفر بلانزو در تهران

یکی دیگر از ایراداتی که باعث مراجعه کاربران به مراکز تعمیرات ماکروفر شده است، نچرخیدن سینی چرخان ماکروفر می باشد؛ زیرا اگر سینی داخل دستگاه نچرخد، پخت غذا به صورت یکنواخت انجام نمی شود و ممکن است بخشی از غذا سوخته و بخش دیگر آن به صورت خام باقی بماند. دلیل اصلی بروز این مشکل می تواند زیاد بودن حجم غذا و یا استفاده از ظروف بزرگ باشد.

به جز این موارد، دلایل دیگری از جمله شکستن کوپلر دستگاه و یا خرابی در موتور نیز می تواند دلیل بروز این مشکل باشد. در صورت بروز این ایراد شما می توانید با مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلانزو، مشکل به وجود آمده را با کمک تکنسین های مجرب و متخصص برطرف کنید.

چرا دستگاه جرقه می زند؟
اگر با چنین مشکلی روبرو شدید باید برای تعمیر ماکروفر بلانزو، بررسی کنید که ظرف فلزی یا آلومینیومی را داخل دستگاه قرار نداده باشید. قرار دادن چنین ظروفی می تواند باعث ایجاد جرقه در ماکروفر شود. برای رفع این مشکل کافی است که از این نوع ظروف استفاده نکنید. اگر مشکل از این مورد نبود سریعاً دستگاه را از برق جدا کنید.

 این یک خطر جدی است و حتی می تواند باعث برق‌گرفتگی شما شود. در چنین حالتی برای تعمیر دستگاه با یک تعمیرکار باتجربه و متخصص تماس بگیرید و از تعمیر خودسرانه دستگاه جداً خودداری کنید تا از آسیب های احتمالی به خودتان و یا خرا‌بتر کردن دستگاه جلوگیری شود. در این مواقع، تعمیر ماکروفر به دست افراد غیر متخصص اصلاً توصیه نمی شود. پیشنهاد ما به شما مراجعه به نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلانزو می باشد.

چرا ماکروفر بوی غیر عادی می دهد؟
اگر دستگاه هنگام روشن بودن، بوی غیرعادی و نامطبوعی تولید کرد دقت کنید که آیا آن را بعد از آخرین استفاده، به خوبی تمیز کرده اید یا خیر. در اکثر موارد، این بو ناشی از سوختن باقی مانده ذرات غذا و چربی در داخل دستگاه است که با تمیز کردن آن، مشکل رفع می شود. خودتان را این گونه عادت دهید که بعد از هر بار استفاده، دستگاه را کاملاً تمیز کنید. این کار با اینکه وقت زیادی را از شما نمی گیرد؛ ولی باعث افزایش طول عمر دستگاه خواهد شد.
در صورتی که مشکل از این مورد نبود قبل از تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر بلانزو، دقت کنید که چه ظرفی را داخل دستگاه گذاشته اید. ظروفی که دارای دسته چوبی هستند در اثر سوختگی، ایجاد بو می کنند. همچنین ظروفی که دارای دسته‌ پلاستیکی هستند در هنگام گرم شدن دستگاه، ذوب شده و بوی بسیار نامطبوعی تولید می کنند؛ پس هرگز چنین ظروفی را در ماکروفر قرار ندهید.
در صورت برطرف نشدن خرابی، با احتیاط دستگاه را از برق جدا کنید و با تکنسین های نمایندگی تماس بگیرید. آنها به سرعت نسبت به تعمیر  آناقدام خواهند کرد.

تعمیر ماکروفر اسلامشهر

چرا دستگاه دود تولید می کند؟
اگر ظرف غیراستانداردی را داخل دستگاه قرار نداده‌ باشید و داخل دستگاه کاملاً تمیز باشد این دود می تواند نشانه خطر باشد. ماکروفر را از برق جدا کنید. این خرابی می تواند بسیار پیچیده باشد. پس، از تعمیر خودسرانه پرهیز کنید. در این مواقع بهتر است که با نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلانزو تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص و مجرب نمایندگی، مشکل شما را با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان برطرف کنند.

معرفی الکرا سرویس، نمایندگی تعمیرات بلانزو

به جرئت می توان گفت که الکرا سرویس، نمایندگی تعمیرات ماکروفر بلانزو، معتبر‌ترین و قابل اطمینان ترین گزینه‌ برای مراجعه مشتریان است. ویژگی های خاص و منحصر به فرد این نمایندگی که باعث محبوبیت ویژه آن در میان کاربران شده است عبارتند از:

  • اولویت داشتن تعمیر قطعات بر تعویض آنها
  • ارائه خدمات تعمیر در محل و عدم نیاز به انتقال دستگاه تا تعمیرگاه نمایندگی
  • استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض
  • استفاده از افراد متخصص، باتجربه و کارآزموده
  • ضمانت شش­ ماهه­ تعمیرات (اگر ماکروفر تا شش ماه بعد از ارائه خدمات­ تعمیر، دوباره دچار خرابی شد، تکنسین­های نمایندگی آن را رایگان تعمیر خواهند کرد)

برای استفاده از خدمات الکرا سرویس، هم می توانید با استفاده از تماس تلفنی، هماهنگی های لازم را انجام دهید و هم با مراجعه به وب سایت نمایندگی، نسبت به پر کردن فرم درخواست تعمیر ماکروفر بلانزو اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس