نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران

نمایندگی تعمیر اتو پرس beko در تهران

نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران تمامی خدمات مرتبط با تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب اتوپرس بکو را ارائه می دهد، ضمن اینکه خدمات ارائه شده را گارانتی نیز می نماید. اتوپرس های بکو با هدف آسان تر کردن عمل اتوکشی طراحی و تولید شده اند و بدیهی است که بسیار حرفه ای تر از اتوهای معمولی کار می کنند.

این نوع از اتوها دارای سطح بزرگی هستند و می توان با استفاده از آن ها مساحت بیشتری از یک لباس را در یک حرکت اتو نمود و در آن ها برای اتو کردن از ترکیبی از فشار و بخار استفاده می شود، به همین دلیل بهتر و سریع تر از اتوهای معمولی قادر هستند که چروک های ایجاد شده بر روی لباس ها را از بین ببرند. اما ممکن است عملکرد اتوپرس بکو به دلایل مختلفی همچون استفاده نادرست و یا مشکلات فنی، دچار مشکل شود. در چنین حالتی توصیه می کنیم که تعمیرات اتوپرس را به تکنسین های نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران بسپارید تا از کیفیت کار اطمینان داشته باشید.

مشکلات متداول اتو پرس بکو

برخی از مشکلات ایجاد شده برای اتو پرس ها رایج هستند که برای رفع هر یک از آن ها راهکارهای مختلفی وجود دارد. در این قسمت به برخی از مشکلات متداول اتوپرس بکو و نحوه شناسایی و تعمیر آن ها از نگاه کارشناسان آی پی سرویس تهران پرداخته ایم.

1.بخار نکردن اتوپرس بکو

اگر در حال کار کردن با اتوپرس بکو متوجه شدید که اتوپرس شما بخار نمی کند، برای شناسایی مشکل لازم است که ابتدا مخزن آب آن را بررسی کنید. ممکن است در اثر استفاده طولانی مدت، آب مخزن اتوپرس تمام شده باشد و شما فراموش کرده باشید که آن را پر کنید. در این صورت اتوپرس شما بخار نمی کند که راه حل این مشکل ساده است و فقط کافی است که مخزن را مجدد پر از آب کنید.

در صورتی که مخزن آب داشت، به سراغ بررسی میله آب اتوپرس و همینطور فیلتر رسوب گیر بروید؛ بهتر است حل مشکلات فنی اتوپرس را به تعمیرکاران بسپارید و خودتان اقدام به بازکردن قطعات اتوپرس نکنید.

2.بوق زدن اتو پرس بکو

بوق زدن هر گونه لوازم خانگی از جمله اتو پرس های بکو، نگران کننده است و می تواند نوعی هشدار باشد. در صورتی که اتوپرس شما بوق می زند، احتمالا برد الکترونیکی دستگاه دچار مشکل شده است؛ در صورتی که صدای بوق اتوپرس را شنیدید، در اولین قدم دستگاه را متوقف کرده و آن را از برق جدا کنید و برای بررسی و عیب یابی با تکنسین های آی پی سرویس تهران تماس بگیرید. فراموش نکنید که نادیده گرفتن صدای بوق اتوپرس بکو و کار کردن با آن منجر به بروز مشکلات بزرگ تری خواهد شد.

3.بوی بد در اتو پرس

اتوپرس ها نیز همانند اتوهای معمولی ممکن است دچار بوی بد شوند که در زمان اتوکردن لباس آزار دهنده باشند. این مشکل به دلیل ماندن آب در مخزن دستگاه و یا خراب شدن رسوب گیر اتفاق می افتد. برای جلوگیری از بوی بد در اتوپرس، بهتر است در زمان هایی که به آن نیاز ندارید، مخزن آب دستگاه را خالی کنید.

4.ایجاد لکه و لک انداختن روی لباس و رفع آن در نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران

در صورتی که در حال اتوکردن یک لباس هستید و متوجه می شوید که اتو لکه های روشنی که نتیجه رسوب در دستگاه است را بر روی پارچه ایجاد می کند، باید بدانید که این موضوع ناشی از رسوب در دستگاه می باشد. برای رفع این مشکل بهترین راهکار پاک کردن دستگاه از رسوبات ایجاد شده می باشد که لازم است برای اینکار پارچه و ابر اتوپرس تعویض گردد.

همینطور توصیه می کنیم که برای جلوگیری از بروز این مشکل حتما از آب تصفیه شده در اتوپرس استفاده کنید.

5.روشن و خاموش نشدن اتوپرس بکو

اگر همانند گذشته نمی توانید اتوپرس خود را روشن و یا خاموش کنید، ابتدا سیم متصل به پریز را بررسی کنید و یا دستگاه را با اتصال به دیگر پریزها نیز امتحان نمایید. در صورتی که مشکل شما با اتصال کابل به پریز سالم حل نشد، لازم است که برای حل این مشکل از کارشناسان آگاه در این زمینه کمک بگیرید چراکه این مشکل می تواند دارای دلایل مختلفی شامل سوختن خازن و یا دیود باشد.

6.داغ نشدن اتوپرس

از دیگر مشکلات اتوپرس بکو که کاربران در نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران مطرح می کنند، داغ نشدن اتوپرس است. این مشکل دارای دلایل فنی مختلفی شامل خراب شدن المنت های گرمایی، مشکل در ترموستات اتوپرس بکو، مشکلات برق رسانی دستگاه، ایراد در برد الکترونیکی و … می باشد.

7.رفع مشکل سوزاندن لباس در نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران

اگر در هنگام کار با اتوپرس متوجه شدید که اتو به لباس ها می چسبند و رد سوختگی بر روی آن ها باقی می گذارد، احتمالا مشکل ایجاد شده به دلیل خراب شدن ترموستات، مشکل در المنت و یا عدم تنظیم صحیح اتوپرس است.

تعمیر اتوپرس در نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران

 

نمایندگی تعمیر اتو پرس بکو در تهران

همانطور که اشاره کردیم اتوپرس ها، نسبت به اتوهای معمولی حرفه ای تر هستند و کار اتوکشی را آسان می کنند. اما ممکن است در طول زمان و استفاده نادرست از دستگاه و یا مشکلات فنی ایجاد شده در آن، منجر به خرابی اتوپرس شود.

در چنین شرایطی نیازی نیست نگران باشید، چراکه می توانید در بازه زمانی کوتاهی و به کمک تکنسین ها و کارشناسان فنی آی پی سرویس تهران مشکل پیش آمده را برطرف کنید.

کافی است با کارشناسان آی پی سرویس تهران تماس بگیرید و مشکل ایجاد شده برای اتوپرس بکو را با آن ها در میان بگذارید. در صورتی که مشکل پیش آمده جزئی باشد، می توانید با دریافت مشاوره از کارشناسان، خودتان آن را برطرف کنید. در غیر اینصورت تعمیرکاران حرفه ای اتوپرس بکو در محل حاضر می شوند و پس از بررسی دستگاه، مشکل را شناسایی کرده و آن را رفع می کنند و شما قادر خواهید بود پس از یک زمان کوتاه مجدد از اتوپرس خود استفاده کنید.

تعمیر اتوپرس بکو در محل

از مزیت های دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران این است که تکنسین های مجموعه پس از ثبت سفارش، در محل حاضر می شوند. تعمیرات در محل دارای مزیت هایی است که در ادامه به آن ها اشاره کرده ایم:

 • تعمیر سریع
 • جا به جا نشدن اتوپرس بکو تا تعمیرگاه
 • جلوگیری از آسیب دیدن اتوپرس بکو در حین جا به جایی
 • صرفه جویی در وقت و هزینه

در نظر داشته باشید که اتوپرس ها دارای وزن و اندازه بزرگی هستند و همین وزن و اندازه بزرگ آن ها سبب می شود که در زمان خرابی، حمل دشوارتری تا تعمیرگاه داشته باشند و حتی ممکن است در این انتقال از خانه تا تعمیرگاه نیز دچار آسیب هایی شوند. به همین دلیل نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران ، تعمیرات لوازم خانگی بکو در محل را تدبیر کرده است تا از دردسر حمل دستگاه تا نمایندگی، ماندن در ترافیک، صرف وقت و هزینه اضافی برای شما مشتریان گرامی جلوگیری گردد و مشکل پیش آمده برای اتوپرس بکو طی مدت زمان کوتاهی برطرف شود.

ویژگی های نمایندگی و تعمیرگاه مجاز برای تعمیر اتوپرس بکو در تهران

وقتی تعمیرات اتوپرس خود را به نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران و تعمیرگاه های مجاز می سپارید، از کیفیت کار و همینطور قیمت هایی که به شما اعلام می کنند، اطمینان خواهید داشت. از مهم ترین ویژگی های یک تعمیرگاه مجاز برای تعمیر اتوپرس بکو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن مجوز رسمی از سازمان های مربوطه
 • برخورداری از نیروهای حرفه ای و تعمیرکاران مجرب
 • دریافت هزینه بر اساس نرخ مصوب و اعلام شده از سوی اتحادیه
 • پاسخگویی مناسب و ارائه خدمات با کیفیت بالا
 • ارائه خدمات تعمیر اتوپرس بکو در محل به نشانه اهمیت و احترام به مشتری
 • سرعت عمل بالا در ارائه خدمات و رفع مشکل ایجاد شده برای اتوپرس بکو طی مدت زمان کوتاه
 • تعمیر قطعات معیوب به جای تعویض آن ها تا حد امکان
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال و نه قطعات فیک و تقلبی

ما در مجموعه آی پی سرویس تهران این شرایط را برایتان مهیا کرده ایم؛ در صورتی که نیازمند یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص برای تعمیر اتوپرس بکو هستید، می توانید با کارشناسان آی پی سرویس تهران در نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران تماس حاصل بفرمایید.

هزینه تعمیرات اتوپرس بکو در نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران

از سوالات پرتکرار در نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران ، سؤال در مورد هزینه تعمیرات اتو پرس می باشد. در نظر داشته باشید که نوع خرابی اتوپرس در تعیین هزینه تعمیرات آن تاثیر بسیاری دارد. در صورتی که مشکل اتوپرس به دلیل یک قطعه معیوب ایجاد شده باشد، نیاز است که با قطعه جدید و اورجینال جایگزین شود؛ در چنین شرایطی قیمت تعمیرات اتوپرس بکو وابسته به قیمت روز قطعه مورد نظر خواهد بود.

در تعمیرگاه های مجاز اتوپرس متناسب با مشکل اتوپرس، قیمت ها بر اساس نرخ رسمی اتحادیه اعلام می شود که شامل قیمت قطعه تعویضی به همراه دستمزد تعمیرکار است. در نظر داشته باشید که نرخ های اعلام شده از سوی اتحادیه معقول هستند و شما با پرداخت حداقل هزینه قادر به رفع مشکل دستگاه اتوپرس خود خواهید بود.

خدمات نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو

مجموعه آی پی سرویس تهران از نمایندگی های مجاز تعمیرات اتوپرس بکو می باشد که با برخورداری از مجوزهای رسمی در حال فعالیت در زمینه تعمیر لوازم خانگی می باشد. تمامی تعمیرکاران آی پی سرویس تهران ضمن برخورداری از مهارت بالا، دارای سابقه و تجربه طولانی در این زمینه هستند و قادر هستند خدمات باکیفیتی را به مشتریان عرضه کنند.

توانمندی بالای تعمیرکاران آی پی سرویس تهران سبب شده است که ارائه خدمات در نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران با سرعت بالایی صورت بگیرد. هدف مجموعه الکراسرویس سرعت بالای تعمیرات در کنار عیب یابی صحیح و رفع اصولی مشکل با استفاده از قطعات اورجینال و اصلی است. برخی از مهم ترین خدمات آی پی سرویس تهران در زمینه تعمیر اتوپرس بکو شامل موارد زیر است:

 • تعمیر برد، ترموستات، سیم و پدال اتوپرس بکو
 • تعویض لاستیک سوپاپ، پمپ، بی متال، دسته اتوپرس و کلید اتوپرس بکو
 • جرم گیری کامل محفظه آب اتوپرس بکو
 • ارائه خدمات در تمامی ساعات شبانه روز

در صورتی که مایل به دریافت خدمات تعمیر اتوپرس از نمایندگی تعمیر اتوپرس بکو در تهران می باشید، می توانید با کارشناسان آی پی سرویس تهران در ارتباط باشید و ضمن دریافت مشاوره رایگان، درخواست دریافت خدمات را ثبت کنید تا طی بازه زمانی کوتاه مشکل ایجاد شده برای اتوپرس خود را برطرف نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس