نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران

نمایندگی تعمیرات مایکروفر daevoo در تهران

اگر خرابی در ماکروفر مورد استفاده در منزل را تجربه کرده باشید قطعاً می دانید که ایراد در این دستگاه می تواند پخت و پز انواع غذا را دشوارتر و زمانبرتر کند. از این رو اکثر مصرف کنندگان این محصولات، خرابی در آن را جدی گرفته و سریعاً نسبت به تعمیر آن اقدام می کنند. حتی اگر از کاربران یکی از بهترین برندهای لوازم خانگی نظیر برند دوو نیز باشید، باید این اصل را مهم شمرده و در صورت مواجهه با خرابی در این محصول، اقدامات لازم جهت تعمیر آن را انجام دهید. در غیر این صورت ممکن است وسعت خرابی افزایش یافته و هزینه تعمیرات نیز به طبع آن، بالا برود. الکرا سرویس، نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران با کادری مجرب و دانش آموخته، آماده ارائه هر گونه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات این محصول است.

مطالعه کنید » تعمیر مایکروفر

چنانچه می خواهید تعمیر این محصول را آموزش ببینید تا اشکالات جزئی آن را برطرف نمایید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

آشنایی با ساختار ماکروفر دوو

اولین قدم برای تعمیر ماکروفر دوو، آشنایی با ساختار این محصول است. به منظور ساخت این ماکروفر، از قطعات مختلفی استفاده شده است که همگی در ارتباط با هم، عملکرد صحیح این دستگاه را رقم می زنند. این قطعات به شرح زیر هستند:

 • برد الکترونیکی
 • قفل درب
 • لامپ
 • سینی گردان
 • کوپلر
 • فیوز سرامیکی
 • مگنترون
 • موتور گردان
 • دیود
 • فیلتر
 • المنت
 • فن
 • ترموستات

هر کدام از این قطعات دارای وظیفه خاصی بوده و خرابی یکی از آنها می تواند باعث ایراد و نقص در عملکرد دستگاه شود. آشنایی با این قطعات و وظیفه آنها می تواند سبب عیب یابی درست دستگاه شده و روند تعمیرات را به درستی تعیین کند. در صورت نیاز نیز می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماکروویو دوو در غرب تهران کمک بگیرید. تکنسین های این مجموعه، تمام تلاش خود را در جهت تعمیر اصولی این دستگاه به کار می گیرند.

تعمیر خاموش شدن ماکروفر دوو

یکی از ایراداتی که به صورت تخصصی در نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران مورد بررسی قرار گرفته و تعمیر می شود، خاموشی دستگاه بعد از چند ثانیه است. در این حالت ممکن است کلیدهای دستگاه از کار افتاده باشند و دستور خاموشی ماکروفر صادر شود. در ضمن ممکن است قفل درب نیز خراب شده باشد. به همین دلیل نیز درب دستگاه به درستی بسته نشده و دستگاه بعد از گذشت چند ثانیه از شروع به کار خود، خاموش گردد. فن موتور نیز از دیگر قطعاتی است که خرابی آن باعث خاموشی این محصول می شود. در صورت خرابی هر کدام از این قطعات می توانید آن را بررسی کرده و در صورت امکان، تعمیر کنید. در صورتی که امکان تعمیر آنها وجود نداشته باشد، بهتر است با استفاده از قطعات اورجینال، آنها را تعویض کنید.

تعمیر گرم نکردن ماکروفر دوو

اگر با مشکل گرم نکردن ماکروفر دوو روبرو هستید باید بیان کنیم که به احتمال زیاد باید به نمایندگی معتبر تعمیر ماکروفر مراجعه کنید، زیرا این ایراد به دلیل خرابی در یکی از قطعات حساس دستگاه نظیر برد، دیود، خازن، مگنترون و ترانس ها اتفاق می افتد. سیم هایی که به ترانس وصل هستند را جدا کرده و از وجود جریان برق در آنها مطمئن شوید. در صورتی که متوجه شدید در این اتصالات و ترانس ها ایرادی وجود دارد، آنها را تعویض کنید. سوختن خازن و دیود نیز از دیگر مواردی هستند که باید چک شوند. این کار به دست تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماکروویو دوو در غرب تهران انجام شده و می توانید دستگاه خود را در کمترین زمان ممکن به صورت تعمیر شده تحویل بگیرید.

در صورتی که با این اقدامات به نتیجه ای نرسیدید، ترموستات را چک کنید. در صورتی که ترموستات خراب شده باشد با مشکل گرم نکردن دستگاه مواجه خواهیم بود.

مطالعه کنید » تعمیر ماکروفر اسلامشهر

تعمیر روشن نشدن ماکروفر دوو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در تهران

روشن نشدن ماکروفر دوو از دیگر مشکلات رایج در این دستگاه است که تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران با تجربه و مهارتی که در این زمینه دارند آن را به راحتی رفع می کنند. دلیل این خرابی ممکن است عدم وجود ولتاژ برق، خرابی پریز، کابل و دوشاخه دستگاه باشد. ایراد در این قسمت ها را می توانید خودتان رفع کنید؛ اما اگر این بخش ها سالم باشند باید قطعاتی چون میکروسوئیچ های درب بررسی شود. اگر این قطعات آسیب دیده باشند مانع از بسته شدن درب شده و در این حالت نیز دستگاه کار نخواهد کرد. در ضمن باید فیوز سرامیکی و حرارتی دستگاه نیز چک شود تا ایراد موجود در آنها برطرف گردد. ایراد در کلیدهای دستگاه نیز دلیل دیگر این خرابی است و باید سریعاً مورد بررسی قرار گیرد.

تعمیر جرقه زدن ماکروفر دوو

اگر به هنگام کار با ماکروفر متوجه جرقه هایی در داخل آن شدید، سریعاً دستگاه را خاموش کنید. بررسی کنید که آیا ظرفی که داخل محفظه ماکروفر دوو قرار داده اید از جنس فلز نباشد. در ضمن توجه داشته باشید که قرار دادن غذا داخل فویل های آلومینیومی نیز می تواند باعث این جرقه ها شود. در مرحله بعد باید عدم لب پر بودن ظرف، رنگ پریدگی در دیواره های داخلی دستگاه و سلامت پایه های داخلی آن چک شود. در صورتی که در یکی از این موارد، ایرادی مشاهده شد باید نسبت به رفع آن اقدام شود.

آموزش تعمیر ماکروفر دوو

تعمیر بسته نشدن درب ماکروفر دوو

درب ماکروفر از قسمت های مهم دستگاه است که باز و بسته نشدن آن می تواند در عملکرد دستگاه خلل ایجاد کند. زمانی که این درب بسته نشود، تکنسین های نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران قطعاتی همچون دستگیره، میکروسوئیچ ها، قفل درب و کلید باز و بسته کردن درب را بررسی خواهند کرد. چنانچه درب نتواند به خوبی با قفل و یا میکروسوئیچ ها چفت شود بسته نخواهد شد. در ضمن ایراد در دستگیره و کلید آن نیز مانع از این کار می شود. در چنین حالتی باید این قطعات، عیب یابی شده و این ایرادات رفع شوند. در صورت نیاز، با تعویض هر کدام از این قطعات می توان این خرابی را برطرف کرد.

تجربه تعمیر ماکروفر دوو با الکرا سرویس

در صورت خرابی ماکروفر دوو می توانید با استفاده از خدماتی که الکرا سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات ماکروویو دوو در غرب تهران ارائه می کند، دستگاه معیوب را به بهترین شکل ممکن تعمیر کنید. تمامی خدمات ارائه شده در این مجموعه بر اساس رعایت اصل مشتری مداری بوده و بهترین بستر را برای تعمیر بی دردسر این دستگاه ها فراهم کرده است. از جمله خدمات این مرکز می توان به موارد زیر اشاره داشت:

دسترسی آسان

دوری مسیرها و یافتن یک تعمیرگاه مطمئن در سطح کلان شهر تهران، از بزرگترین دغدغه های مصرف کنندگان ماکروفر دوو است. این در حالی است که برای مراجعه به این نمایندگی، کافی است با شماره تلفن های این مرکز تماس گرفته و یا وارد سایت این مجموعه شده و با پر کردن فرم درخواست خدمات تعمیرات، کارشناسان را در جریان قرار دهید.

تعمیر در محل

پس از این که درخواست تعمیرات در سایت نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران ثبت شد، تکنسین ها در اسرع وقت و با هماهنگی قبلی، به آدرس اعلام شده اعزام خواهند شد. آنها با تمامی تجهیزات لازم در محل حضور پیدا کرده و عیب یابی و تعمیرات دستگاه را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند. به این ترتیب شما می توانید شاهد مرحله به مرحله کار بوده و سؤالات خود در زمینه نگهداری و تعمیر این دستگاه را نیز از تکنسین ها بپرسید.

ارائه خدمات تخصصی

کادر این نمایندگی دارای تجربه بالا و دانش کافی در زمینه تعمیرات هستند. این افراد با توجه به نکات مهم در تعمیرات این محصولات، اصل تعمیرات را بر تعویض قطعات معیوب، اولویت داده و تلاش می کنند تا قطعه معیوب را تعمیر کنند. در صورتی که این امکان وجود نداشته باشد نسبت به تعویض این قطعات با استفاده از قطعات اورجینال، اقدام می کنند. این کار مانع از افت کیفیت کار دستگاه بعد از تعمیر می شود.

تعمیر ماکروفر تهرانپارس

ضمانت خدمات

آنچه سبب شده تا اکثریت مشتریان این نمایندگی از خدمات آن راضی باشند، ضمانت شش ماهه خدمات در این مرکز است. به سبب وجود این ضمانت نامه، مشتریان می توانند در صورت خرابی مجدد قطعه تعمیر شده، به این نمایندگی مراجعه کنند. در این صورت، خدمات تعمیرات به صورت رایگان به مشتریان ارائه خواهد شد.

تعمیر با هزینه مناسب

با توجه به رعایت اصل مشتری مداری در الکرا سرویس، نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران، خدمات ارائه شده و هزینه هر کدام از آنها در فاکتوری قید شده و به مشتری تحویل داده می شود. تمامی خدمات در این مرکز با هزینه مناسب و مطابق با تعرفه های اعلام شده از سازمان های مربوطه، ارائه می شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس